Aš esu Tonya

Aš esu Tonya

I. Tonya
Metai:
2017
Žanras:
Filmai / Biografiniai / Drama
Šalis:
USA
Režisierius:
Craig Gillespie
Aktoriai:
Margot Robbie. Sebastian Stan. Allison Janney
trukmė:
2 h
Студия:
Pierrot

Nerodo pranešk?
Pridėti į mėgstamus
Pasirinkimas:
Drama „Aš esu Tonia“ sukurta pagal absurdiškus. tačiau absoliučiai tikrus ir nesenus įvykius. Filme atskleidžiama komiškai dramatiška žymios moters gyvenimo istorija ir vienas skandalingiausių Amerikos puslapių. nustebinęs visą pasaulį. Tai istorija apie viską apakinantį pergalės troškimą ir vieno neteisingo žingsnio įtaką visam likusiam gyvenimui.

Amerikietė Tonia Harding gimė būti žvaigžde. Tuo niekada neabejojo reikli jos mama. tuo galiausiai įtikėjo ir pati mergina. Visai mažytė. ji buvo įkišta į pačiūžas ir pastatyta ant ledo.

Nuo pat mažumės dienas leidusi šaltose ledo arenose. ji užaugo pripratusi prie dėmesio. aplodismentų ir apdovanojimų troškimo. Šį norą itin skatino ir merginos mama – ypatingai reikli. griežta ir valdinga moteris. Vienintelės vertybės. kurių ji mokė Tanią – tai varžytis. kautis ir būti geriausia. Bet kokia kaina.

Tokia Tania ir užaugo – stačiokiška. įžūli ir siekianti pergalės. Pakely dar pasimaišė ne pačios geriausios reputacijos vaikinas. supurtęs jos asmeninį gyvenimą. o galiausiai – netikėta varžovė tapo Tanios nuopuolio priežastimi. Talentingos sportininkės istorija tapo dramatišku detektyvu: ar žmogus galėtų pasielgti nežmogiškai?

Skandalingą dailiojo čiuožimo žvaigždę filme vaidina Margot Robbie. jos vyrą – Sebastian Stan. stačiokę motina – Allison Janney. Filme taip pat vaidina Paul Walter Hauser. Julianne Nicholson. Bobby Cannavale. McKenna Grace ir kiti.скачать dle 12.1
Reitingas Aš esu Tonya
0 Balsu
0
Возрастной рейтинг:
PG-13 (от 13 лет)
Год:
2018
Тип:
Сериал
Статус:
Онгоинг с 7 июля 2018 г. по 30 сент. 2018 г.
Жанры:
Filmai / Biografiniai / Drama
Режиссер:
Масаси Кисимото
Озвучивание:
Дублированный [Лицензия]
Студия:
Pierrot
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.