» » Slaptas keleivis / Slaptas keleivis (2018)

Slaptas keleivis (2018) Online

Slaptas keleivis / Slaptas keleivis (2018) online
7.8
Metai: 2018
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Šalis: UK, France, USA
Trukmė: 1h 45 min
Kalba: Lietuvių kalba
Kokybė: BDRip
Režisierius: Jaume Collet-Serra
Slaptas keleivis siužetas
Maiklas (aktorius Liam‘as Neeson‘as) yra draudimo agentas. mylintis ir mylimas vyras bei tėvas. Jis jau dešimt metų į darbą ir iš jo kasdien vyksta tuo pačiu traukiniu. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia

Traukinyje prie Maiklo prisėda žavi nepažįstamoji (akt. Vera Farmiga). Prisistačiusi psichologe. studijuojančia žmonių elgseną. Džoana įtraukia Maiklą į pokalbį. Ir netrukus jam pasiūlo eksperimentą: surasti traukinyje žmogų. kurio neturėtų čia būti. Iš pradžių galvojęs. jog tai – kažkoks nevykęs pokštas. netrukus Maiklas pakeičia nuomonę. Vadovaudamasis moters instrukcijomis ir tualete radęs žadėtus 75 tūkstančius dolerių. vyras įsitikina. kad eksperimentas tikras ir jis privalo rasti traukinyje žmogų. kurio čia neturėtų būti. Jei nori gauti pinigus. užduotį jis turi atlikti prieš traukiniui pasiekiant paskutinę stotelę.

Maiklas imasi spręsti keistą galvosūkį. Traukiniui nenumaldomai artėjant kelionės galo link. viena užuomina veda prie kitos ir netrukus vyras suvokia. jog tai. kas prasidėjo kaip nekaltas eksperimentas. iš tiesų yra šaltakraujiškas ir negailestingas planas. kuriame jam numatytas pagrindinis vaidmuo. Vaidmuo žmogaus. nuo kurio sprendimų priklausys ne tik jo paties. bet ir visų traukinio keleivių likimas.
Žiūrėti online Slaptas keleivis nemokamai - Nerodo pranešk?
Žiūrėti Pristatymas
Komentarų (0)
Atnaujinti kodą
ziurek.net